A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нижньосироватської сільської ради

Регламент

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом відділу освіти

Нижньосироватської

сільської ради

від 13.03.2020 № 24-ОД

 

РЕГЛАМЕНТ

роботи веб-сайту відділу освіти

Нижньосироватської сільської ради

 

Загальні положення

 

1. Регламент функціонування офіційного веб-сайту відділу освіти Нижньосироватської сільської ради (далі – Регламент) визначає порядок функціонування офіційного веб-сайту відділу освіти Нижньосироватської сільської ради (далі – веб-сайт).

2. Метою здійснення інформаційного наповнення веб-сайту є забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності відділу освіти Нижньосироватської сільської ради.

3. Веб-сайт є офіційним засобом оприлюднення інформації про діяльність відділу освіти Нижньосироватської сільської ради.

4. Оприлюднюватися на веб-сайті може публічна інформація, що не містить відомостей з обмеженим доступом.

5. Веб-сайт є офіційним засобом публікації інформації у мережі Internet  про діяльність відділу освіти Нижньосироватської сільської ради, у зв'язку із чим до нього застосовуються такі ж обмеження та контроль щодо суті й форми представлення інформації, як і до друкованих видань. Публікуватись на веб-сайті може офіційна інформація, що не містить відомостей з обмеженим доступом.

6. У разі розміщення на веб-сайті інформації, отриманої з інших веб-сайтів мережі Internet, засобів масової інформації тощо обов'язково зазначаються джерела такої інформації.

 

Оформлення веб-сайту

 

1. Структура веб-сайту визначена в положенні офіційний веб-сайт відділу освіти Нижньосироватської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет, затвердженого  наказом відділу освіти Нижньосироватської сільської ради № 16-ОД від 21.02.2020.

2. Внесення змін до структури веб-сайту, назви його розділів (підрозділів), створення нових розділів (підрозділів) здійснюється без внесення змін у відповідне положення.

3.  Колористична гама веб-сайту має бути витриманою в межах єдиного стильового рішення. На веб-сайті розміщується символіка (герб) Нижньосироватської сільської ради.

 

Інформаційне наповнення веб-сайту

 

1. Зміст інформації, що розміщується на веб-сайті, визначається Законом України «Про доступ до публічної інформації», вимогами постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (зі змінами), від 5 лютого 2020 р. № 123 Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України з питань діяльності Міністерства цифрової трансформації (зі змінами).

2. Публічна інформація, обов’язковість оприлюднення якої визначається чинним законодавством, розміщується на веб-сайті невідкладно, але не пізніше 5 робочих днів від її створення.

3.  На веб-сайті може розміщуватися інформація, яку відділ освіти Нижньосироватської сільської ради вважає за доцільне оприлюднити з урахуванням вимог чинного законодавства або актуальності для роботи відділу освіти Нижньосироватської сільської ради і закладів освіти громади.

4. Відповідальність за інформаційне наповнення головної сторінки веб-сайту відділу освіти Нижньосироватської сільської ради, покладається на  начальника відділу освіти Нижньосироватської сільської ради.

5. Інформаційне наповнення веб-сайту відділу освіти Нижньосироватської сільської ради виконує спеціаліст відділу освіти Нижньосироватської сільської ради Литюга С.А., у частині фінансової звітності – головний бухгалтер відділу освіти Нижньосироватської сільської ради Албутова Ю.О. (наказ відділу освіти Нижньосироватської сільської ради №21-ОД від 03.03.2020).

6. Інформація на веб-сайті подається державною мовою та іншими мовами у випадках, визначеним чинним законодавством.

 

Терміни подання інформації для розміщення на веб-сайті

 

1. Анонси заходів та подій – відразу після підготовки, але не пізніше, ніж за один робочий день до заходу.

2. Прес-релізи – не пізніше одного дня до події, якій присвячено прес-реліз.

3. Офіційні повідомлення – не пізніше одного дня з моменту оприлюднення.

4. Матеріали конференцій, засідань колегії, нарад заходів – не пізніше 10-и робочих днів після їх проведення.

5. Статистичні та аналітичні матеріали – у визначені для відповідних матеріалів терміни.

6. Інші матеріали – відразу після підготовки.

 

 

 

Моніторинг стану інформаційного наповнення веб-сайту

 

1. Відповідальний за інформаційне заповнення веб-сайту здійснює моніторинг стану інформаційного наповнення головної сторінки та розділів веб-сайту. У разі наявності не актуальної інформації, а також не наповнення інформацією розділів веб-сайту, відповідальний за наповнення веб-сайту інформує про це начальника відділу освіти Нижньосироватської сільської ради.

2. Моніторинг стану інформаційного наповнення та забезпечення                     розміщення інформації на веб-сторінках закладів освіти здійснюється відповідальним за інформаційне заповнення веб-сайту відділу освіти Нижньосироватської сільської ради.

 

Технічне супроводження веб-порталу

 

1. Технічне супроводження веб-сайту здійснює його адміністратор.

2. Адміністратор веб-сайту в разі необхідності вживає заходів щодо поновлення його працездатності.

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень